תכנון פרישה

פרישה לפנסיה מהווה לא רק שינוי מהותי באופי החיים ושגרת יומו של הפורש, אלא מהווה גם צומת דרכים כלכלית חשובה מעין כמוה בה אנו נדרשים לקבל מספר החלטות פיננסיות משמעותיות ביותר (ולעיתים אף בלתי הפיכות), שישפיעו על רווחתינו ורווחת משפחתינו. כשמבצעים את התהליך הזה נכון ובעזרת איש מקצוע מיומן ניתן לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים ולהבטיח רמת חיים גבוהה יותר למשך שארית חיינו.
כמו בכל דבר שיש לו משמעות לטווח הארוך, גם כאן כדאי לבצע הערכה מעמיקה של המצב ולתכנן הפעולות הנדרשות בחוכמה.

המומחיות שלנו

 לתכנן ביחד אתך אסטרטגיה ממוקדת בהתאם לצרכים האישים שלך. מדובר בתהליך מורכב בו ננתח ביחד את מקורות ההכנסה של המשפחה יחד עם הצרכים הצפויים ונבנה לכל פורש ופורש את מתווה הפרישה הנכון ביותר עבורו תוך שאיפה לצמצם את חבות המס עד כמה שניתן.

התהליך יעוץ הפרישה כולל טיפול במשימות הבאות:

הטיפול בכל הנושאים הללו מחייב הבנה מעמיקה בעולם הפנסיוני, בעולם מיסוי הפרישה, בעולם דיני העבודה, בעולם המימון ובעולם ההשקעות ושוק ההון, ולכן מומלץ בחום רב לעשותם בשום שכל ולהיעזר באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

אשמח לסייע גם לכם ולהזמין לפגישת היכרות בארבע עיניים, ללא התחייבות וללא עלות, בה אמפה את כלל מוצרי החיסכון והפנסיה שלכם, אשקף את המצב הנוכחי ואראה לכם כיצד ניתן להגדיל את הצבירה באפיקי החיסכון הפיננסים והפנסיוניים שלכם ושל בני משפחתכם.

מנסיון – אתם תופתעו איזה ערך מוסף ניתן לקבל מהכוונה של איש מקצוע מנוסה.

ניר אביעד משלב ידיים

ראשית, בתור התחלה אשמח להזמין אתכם להיכנס לסימולטור הפיננסי והפנסיוני שלי

מעין שאלון היכרות אשר בסופו תקבלו תשובה אם אוכל לסייע לכם בשירות שלי, ולדאוג לאיכות חיים מיטבית והון פנסיוני משמעותי.

לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

השירותים שלנו

דילוג לתוכן