חיסכון במס לבני 60 ומעלה

נגן וידאו
כסוכן ביטוח פנסיוני, ברצוני להסב את תשומת לבכם לנושא משמעותי בנוף מוצרי החיסכון של ארצנו. באופן מפתיע, כ-30 מיליארד כספים נותרו ללא דרישה בקופות השונות. זה חיוני, במיוחד בשלב זה של החיים, לגבש ולייעל את התוכניות הפיננסיות והפנסיוניות שלנו.

בין אם אתם כבר בפנסיה או מתקרב לפנסיה, אם את/ה בן 60 ומעלה, ישנן דרכים רבות לחסוך מסים על המוצרים הפיננסיים שלך. עם זאת, חיוני להבין כי השילוב האופטימלי של מוצרים וניצול הטבות המס משתנה עבור כל אדם. זו הסיבה שלא יסולא בפז לבקש הדרכה של איש מקצוע שיוכל להתאים את הטבות המס לנסיבות הספציפיות שלך.

בין המוצרים המציעים הטבות מס ניתן למנות פוליסות חיסכון, קופות גמל להשקעה וקרנות השתלמות עצמאיות. בנוסף, ישנם סעיפים ספציפיים בחוק ובנהלים, כמו סעיף מס זכויות מס 9א, תיקון 190 וסעיף 125ד, המאפשרים לנו לנצל את מלוא הטבות המס הזמינות.

אני מומחה בתכנון ושילוב הטבות מס באופן פרסונלי ללקוחותיי לקראת גיל הפרישה, ויודע למקסם את כלל הכספים שצברתם לקבלת קצבה מקסימלית או צבירה מקסימלית במוצרים השונים, למענכם ולמען הדור הבא.

אשמח לסייע גם לכם ולהזמין לפגישת היכרות בארבע עיניים, ללא עלות כמובן

בפגישה אני אמפה את כלל מוצרי החיסכון והפנסיה שלכם ואשקף לכם את המצב הפיננסי והפנסיוני, ואראה לכם איך ניתן להגדיל את הצבירה בקופות החיסכון וההון הפנסיוני.

ראשית, בתור התחלה אשמח להזמין אתכם להיכנס לסימולטור הפיננסי והפנסיוני שלי

מעין שאלון היכרות אשר בסופו תקבלו תשובה אם אוכל לסייע לכם בשירות שלי, ולדאוג לאיכות חיים מיטבית והון פנסיוני משמעותי.

לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

השירותים שלנו

דילוג לתוכן