השקעות אלטרנטיביות

כסוכן ביטוח פנסיוני המתמחה בהשקעות אלטרנטיביות, אני נותן שירות ייחודי המשלב השקעות אלו באסטרטגיות החיסכון והפנסיה של לקוחותיי. השקעות אלטרנטיביות מציעות אלטרנטיבה אטרקטיבית להשקעות מסורתיות בשוק ההון, שכן הן השקעות שאינן מושפעות ישירות מהתנודתיות של שוק המניות, ומספקות ראייה ארוכת טווח ויציבות לתיקי ההשקעות.

השקעות אלו מקיפות מגוון רחב מאוד של הזדמנויות, כדוגמת קרנות נדל"ן בינלאומיות, קרנות גידור, קרנות הון סיכון, פרויקטים של אנרגיה מתחדשת, פרויקטי תמ"א 38 וקרנות אשראי וחוב בארץ ובעולם.

השקעות אלטרנטיביות מאופיינות מצד אחד בתשואות מעל הממוצע, אולם מהצד השני לא אחת בנזילות מוגבלת של הכספים.
לרוב ההמלצה להחשף להשקעות אלה הינה ללקוחות בעלי הון משמעותי, אשר רובו מושקע באפיקי החיסכון הסחירים והמסורתיים בשוק ההון, ואשר מעוניינים לפזר חלק מהשקעותיהם ארוכות הטווח בנכסים נוספים שאינם נסחרים בבורסה.

מתוך הכרה בערך של השקעות אלטרנטיביות, אני עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיי כדי להבטיח שבתיקי ההשקעות שלהם ישולבו הקצאה מתאימה לאפיקים אלו. על ידי גיוון תיקי ההשקעות שלהם בהשקעות אלטרנטיביות, לקוחות יכולים להפחית את התנודתיות ולשפר את היציבות, ובסופו של דבר לתרום לאסטרטגיית חיסכון ופנסיה חזקה ובטוחה יותר לטווח ארוך.

אשמח לסייע גם לכם ולהזמין לפגישת היכרות בארבע עיניים, ללא התחייבות וללא עלות

בפגישה אמפה את כלל מוצרי החיסכון והפנסיה שלכם, אשקף את המצב הנוכחי ואראה לכם כיצד ניתן להגדיל את הצבירה באפיקי החיסכון הפיננסים והפנסיוניים שלכם ושל בני משפחתכם. מנסיון – אתם תופתעו איזה ערך מוסף ניתן לקבל מהכוונה של איש מקצוע מנוסה.

 מנסיון – אתם תופתעו איזה ערך מוסף ניתן לקבל מהכוונה של איש מקצוע מנוסה.

אשמח לסייע גם לכם ולהזמין לפגישת היכרות בארבע עיניים, ללא התחייבות וללא עלות, בה אמפה את כלל מוצרי החיסכון והפנסיה שלכם, אשקף את המצב הנוכחי ואראה לכם כיצד ניתן להגדיל את הצבירה באפיקי החיסכון הפיננסים והפנסיוניים שלכם ושל בני משפחתכם.

מנסיון – אתם תופתעו איזה ערך מוסף ניתן לקבל מהכוונה של איש מקצוע מנוסה.

ניר אביעד משלב ידיים

ראשית, בתור התחלה אשמח להזמין אתכם להיכנס לסימולטור הפיננסי והפנסיוני שלי

מעין שאלון היכרות אשר בסופו תקבלו תשובה אם אוכל לסייע לכם בשירות שלי, ולדאוג לאיכות חיים מיטבית והון פנסיוני משמעותי.

לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

השירותים שלנו

דילוג לתוכן