השקעות תכנון אישי תכנון פנסיוני וליווי פיננסי צמוד

השקעות ושוק ההון

מסתכלים על כל המפה הפיננסית שלך ויוצרים עבורך אסטרטגיה פיננסית חכמה שתקדם אותך פיננסית בחכמה וביעילות.

חיסכון במס לבני 60 ומעלה

באמצעות מכשירי ההשקעה הבלעדיים שלנו, נוכל להשיג עבורך תוצאות מעולות בתשואות, תוך יציבות וביטחון גבוהים באפיקי ההשקעה.

תכנון פרישה

הליווי שלנו כולל מעטפת מלאה של שירותים פיננסים, הכול במקום אחד, בשירות מקצועי, אישי ובגובה העיניים.

About

אודות

נעים להכיר, ניר אביעד.

ב-20 שנים האחרונות אני מלווה מאות לקוחות בעולם ניהול החסכונות וההשקעות ובעולם התכנון הפנסיוני. בעברי הייתי יועץ השקעות ומנהל תיקי השקעות בקרב מספר חברות ביטוח מובילות. במהלך השנים למדתי היטב את עולם ההשקעות מתוך המערכות עצמן. בעשור האחרון ייצגתי ארגונים וחברות גדולות. כעת, אני מייצג באופן פרטי את הקהל הרחב. לשמחתי כל הניסיון שצברתי נתן לי ידע רב שעוזר לי לעזור לכם.

יש לי מספר מטרות כשאני ניגש לעזור ללקוחות שלי: להכין אתכם ואתכן לפנסיה בטוחה על ידי תכנון פרישה נכונה ולעזור לכם בכל הקשור לטיפול, השקעה וניהול כסף פנוי.

Services

השירותים שלנו

השקעות ושוק ההון

כחלק מהשירות והליווי להגדלת החסכונות וההון הפנסיוני אני משלב מוצרי השקעה ושוק ההון. אני מנחה אנשים לקבל החלטות מושכלות בהתאם ליעדים הפיננסיים שלהם, ומציע ייעוץ מומחה לגבי אפשרויות השקעה, הערכת סובלנות סיכון וטווח השקעה כדי להמליץ ​​על אסטרטגיות מתאימות. אני מעדכן את הלקוחות שלי במגמות בשוק ובתקנות משתנות, מבטיח שהם מנצלים הזדמנויות ומונעים הפסדים.

חיסכון במס לבני 60 ומעלה

כסוכן ביטוח פנסיוני, ברצוני להסב את תשומת לבכם לנושא משמעותי בנוף מוצרי החיסכון של ארצנו. באופן מפתיע, כ-30 מיליארד כספים נותרו ללא דרישה בקופות השונות. זה חיוני, במיוחד בשלב זה של החיים, לגבש ולייעל את התוכניות הפיננסיות והפנסיוניות שלנו. בין אם אתם כבר בפנסיה או מתקרב לפנסיה, אם את/ה בן 60 ומעלה, ישנן דרכים רבות לחסוך מסים על המוצרים הפיננסיים שלך.

הגדלת הפנסיה העתידית

כסוכן ביטוח פנסיוני, אני מומחה בהגדלת את הכנסתם הפנסיונית העתידית. אחד ההיבטים המרכזיים של השירות שלי הוא ייעול קצבאות הפנסיה ובחינת אפיקים שונים להגדלת ההון הפנסיוני. 

על ידי ביצוע ניתוח מעמיק של מצבך הפיננסי ומטרותיך, אוכל לספק המלצות מותאמות אישית להתאמת מוצרים פנסיוניים למקסום התשואה.

תכנון פרישה

כסוכן ביטוח פנסיוני, אני מציע שירותי תכנון פרישה מקיפים המסייעים לאנשים להתכונן לשנות הזהב שלהם. תכנון פרישה אינו מאמץ של הרגע האחרון זה מצריך שיקול דעת וקבלת החלטות כמה שנים לפני הפרישה.

Testimonials

המלצות

שאלות ותשובות

מאותה סיבה שאנחנו צריכים רופא שיניים, עורך דין או רואה חשבון -אנחנו נעזרים באנשי מקצוע בכל תחום בחיינו, כי לעולם לא נגיע לתוצאות טובות מספיק עבורינו אם לא ניעזר בהם. גם בתחום הפיננסים, אנחנו יכולים להתנהל בעצמנו, אבל התוצאות שנגיע אליהן עם מתכנן פיננסי מקצועי, יהיו מוצלחות לאין שיעור מאשר בלעדיו. 

התחום הפיננסי הכי משפיע על איכות ורמת החיים, לכן זה התחום שהכי כדאי להיעזר באיש מקצוע. כל שיפור קטן בתיק ההשקעות, לאורך זמן מעלה את איכות חיינו. מתכנן פיננסי מקצועי יידע להוביל אותך להגשמת המטרות שלך ושל משפחתך בחיים.

מתכנן פיננסי נמצא איתך בקשר רצוף, לאורך כל תקופת הליווי. לא מדובר בתהליך נקודתי, אלא בליווי ממושך לכל החיים (במידה ונרצה).
עם המתכנן הפיננסי ניתן להתייעץ על כל נושא או בעיה הקשורה לפיננסים, ולדבר איתו באופן גלוי על הכל
("כמה התיק שלי עשה? "אני צריך עוד כסף", האם כדאי להשקיע ב-X?" וכו').
המתכנן הפיננסי גם יוצר קשר יזום עם עדכונים שוטפים, המלצות בנוגע לתיק ההשקעות או לפיננסים, ועוד.

זה אפשרי, אך בכנות – זה גם לא חכם, וגם זה בזבוז זמן ואנרגיה. ראשית, מתכנן פיננסי אינו רק מתווך בינך לבין חברות השקעה, אלא בונה אסטרטגיה מותאמת אישית, ותיק השקעות פרסונלי בהתאם לפרופיל המשקיע שלך.
זה חלק חשוב מאוד מהתפקיד שלו, להתאים באופן מיטבי עבורך את אפיקי ההשקעה השונים.

בנוסף, התנהלות מול חברות השקעה גם דורשת ניסיון ומיומנות. כנראה שאם נתנהל באופן ישיר מול החברה ובלי עזרת מתכנן פיננסי, לא נדע אם החברה "מזייפת", או אם יש חברה אחרת, טובה יותר, או שנקבל שירות הרבה פחות טוב ומקצועי. בקיצור – נקבל פחות ביותר מאמץ והשקעה.

בוודאי.
כמו כל מתכנן פיננסי שפועל בתחום הפנסיוני, שהינו חלק משמעותי בתכנון הפיננסי, אני מחזיק ברישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר.
בנוסף, אני בוגר תואר ראשון במימון עם התמחות בשוק ההון.

ללא אותיות קטנות – כלום. שכר הטרחה שלי כמתכנן הפיננסי משולם ע"י החברות (בתי ההשקעות, חברות הביטוח או ההשקעות האלטרנטיביות) שבהם נבחר במהלך התהליך. הפגישה, תהליך הייעוץ כמו גם הליווי הינם ללא עלות מצידנו.

 הסידור הזה יוצר מצב של WIN-WIN וזהות אינטרסים בין המשקיע לבין המתכנן הפיננסי – ככל שיתרת הכספים שלנו תעלה, כך גם יעלה שכר הטרחה של המתכנן, באופן נקי ונטול אינטרסים נוספים.

בדיוק להיפך. בדומה ליועץ משכנתא שמצליח לקבל תנאים טובים יותר מהבנקים מאשר אלה שפונים ישירות, כך המתכנן הפיננסי דואג שנקבל מכל חברת השקעה את התנאים הטובים ביותר. לרוב, דמי הניהול שנוכל להשיג עבורך יהיו נמוכים יותר מאשר אם היית פונה לבד. 

איך זה מתאפשר? בית ההשקעות לא משתמש בכוח האדם שלו בכל התהליך (מקצועי ותפעולי) ובכך חוסך בעלויות. לכן שירות של מתכנן פיננסי לא רק שלא עולה לנו כסף, אלא גם חוסך לנו בעליות ניהול ההשקעות.

רואי חשבון הם גם בעולם הפיננסי, אך הם עוסקים בתחום אחר לגמרי בתוכו.
תחומי האחריות שלהם הם דוחות שנתיים, הנהלת חשבונות, רווח והפסד ועוד'. הם אינם בקיאים בתיקוני המס, וודאי שלא בהשקעות אלטרנטיביות, ולא חיים את התחום כמו מתכנן פיננסי. לראייה, רבים מהם מלווים בעצמם ע"י מתכנן פיננסי.

כמו שנלך לרופא שיניים עם חור בשן ולא לרופא משפחה, כך נעדיף לפנות למתכנן פיננסי בתחום של הגדלת ההון, תכנון פיננסי וניהול השקעות.

השקעה של כסף נזיל לרוב מתחלקת לשתי קטגוריות השקעה: השקעה בשוק ההון והשקעות אלטרנטיביות. בשוק ההון אנו נבנה את התמהיל האופטימלי של המוצרים, תוך התאמה אישית ושימוש בתיקוני המס הרלוונטיים. 

התמהיל יכלול תכנוני מס, וייבנה באופן אופטימלי ואישי עבור כל משקיע. שילוב של השקעות אלטרנטיביות בפורטפוליו היא מגמה חשובה, שצוברת תאוצה בעולם ההשקעות בשנים האחרונות (כבר לא רק אצל משקיעים מתוחכמים), ואם רלוונטי, נשאף לחלוקה אופטימלית גם של השקעות אלטרנטיביות, ונתמקד באיזון שבין ההשקעה בשוק ההון להשקעות אלטרנטיביות.

לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

השאירו פרטים

השירותים שלנו

דילוג לתוכן