נעים להכיר, ניר אביעד

נגן וידאו

ב-20 שנים האחרונות אני מלווה מאות לקוחות בעולם ניהול החסכונות וההשקעות ובעולם התכנון הפנסיוני. בעברי הייתי יועץ השקעות ומנהל תיקי השקעות בקרב מספר חברות ביטוח מובילות. במהלך השנים למדתי היטב את עולם ההשקעות מתוך המערכות עצמן. בעשור האחרון ייצגתי ארגונים וחברות גדולות. כעת, אני מייצג באופן פרטי את הקהל הרחב.

לשמחתי כל הניסיון שצברתי נתן לי ידע רב שעוזר לי לעזור לכם. יש לי מספר מטרות כשאני ניגש לעזור ללקוחות שלי: להכין אתכם ואתכן לפנסיה בטוחה על ידי תכנון פרישה נכונה ולעזור לכם בכל הקשור לטיפול, השקעה וניהול כסף פנוי.

בתור יועץ, אני מקפיד לעדכן את הלקוחות שלי באופן שוטף. אני מאמין בשקיפות, יחס אישי וכמובן- אמינות. את התהליך הזה אנחנו צולחים יחדיו: אני, הצוות ואתם. אנחנו בקשר רציף לאורך כל הדרך, לוקחים בחשבון שהתהליך הוא דינמי, הצרכים שלנו משתנים לאורך השנים. כדי להבטיח איכות חיים גבוהה, לנו ולילדים שלנו, חשוב לבחון בזכוכית מגדלת את כלל הנכסים הפיננסיים והפנסיוניים, לאתר "בעיות" ששוחקות את החסכונות, ולנהל אותם באופן מיטבי, שמותאם לצרכים ולמטרות העתידיים.

אני מאמין שלכל גבר ואישה לקראת הפנסיה חשוב שיהיה איש מקצוע מטעמו, אמין, שירותי, אדיב ובגובה העיניים, שיהווה גשר בין הרצונות לתקופת הפנסיה לבין ניהול מוצרי החיסכון וההשקעה. אני עוסק בדיוק בזה, ומאפשר ללקוחות שלי ביטחון אמיתי בעתיד שלהם, בידיעה שהחסכונות שלהם מנוהלים באופן הטוב והחכם ביותר. לכל לקוח שלי אני נותן את הייעוץ שהייתי נותן להורים שלי. אני לא מייצג אף גוף פנסיה, לכן אני מעניק שירות אובייקטיבי ונקי לכל אחד ואחת.

אשמח לסייע גם לכם ולהזמין לפגישת היכרות בארבע עיניים, ללא עלות כמובן, בה אני אמפה את כלל מוצרי החיסכון והפנסיה שלכם ואשקף לכם את המצב הפיננסי והפנסיוני, ואראה לכם איך ניתן להגדיל את הצבירה בקופות החיסכון וההון הפנסיוני.

ראשית, בתור התחלה אשמח להזמין אתכם להיכנס לסימולטור הפיננסי והפנסיוני שלי

מעין שאלון היכרות אשר בסופו תקבלו תשובה אם אוכל לסייע לכם בשירות שלי, ולדאוג לאיכות חיים מיטבית והון פנסיוני משמעותי.

השירותים שלנו

דילוג לתוכן