contact
contact
contact

מיחזור משכנתא


הריבית במשק ירדה בשנים האחרונות בצורה משמעותית, ועל כן מיחזור המשכנתא הפך לצעד שרלוונטי עבור רבים. 
אנו מזמינים אתכם לבדוק ללא עלות האם גם אתם יכולים לחסוך בין 50,000 ₪ ל-120,000 ₪ בממוצע!

בתהליך מיחזור משכנתא לוקח הלווה הלוואה חדשה, שבאמצעותה הוא מסלק את ההלוואה הישנה. כמובן שההלוואה החדשה הנה בתנאים טובים יותר וכך חוסך הלווה שנים של תשלום גבוה יותר ממה שישלם באמצעות המיחזור. לעיתים המיחזר מתבצע באותו הבנק בו נלקחה המשכנתא הראשונה, ולעיתים בבנק מתחרה.

כיצד בא לידי ביטוי המיחזור?
1. הקטנת ההחזר החודשי
2. קיצור תקופת המשכנתא
3. הארכת תקופת המשכנתא (בהנחה וקיים קושי בהחזרים השוטפים ורוצים לשלם משמעותית פחות כל חודש)

שלבי הייעוץ והליווי בעת מיחזור משכנתא: 

1. בדיקה ראשונית ללא תשלום האם יש פוטנציאל מיחזור: הבדיקה מתמקדת בניתוח מסלולי המשכנתא הנוכחית, חישוב עמלות הפירעון המוקדם (במידה ויש כאלה) והשוואה לתנאי השוק הנוכחיים. כמובן שאנו לוקחים בחשבון את מצבו הפיננסי הנוכחי של כל לווה ולווה ומגיעים למסקנה ראשונית האם יש פוטנציאל מיחזור ובכמה אמור להסתכם החיסכון.

2. בניית תמהיל המשכנתא החדש, המשתלם והמתאים ביותר: לאחר שנבדק שניתן למחזר ולחסוך סכומים גדולים יש צורך בבנייה של תמהיל המשכנתא החדשה. אנו מנתחים  את הנתונים שנאספו מהלקוח, ובעזרת הסימולטורים והמודלים הכלכליים שנבנו לאורך השנים מגדירים את תמהיל ההלוואה המשתלם והנכון ביותר עבורו. חשוב להבין שעיקר החיסכון בתשלומי המשכנתא לאורך השנים מקורו בבניית תמהיל חכם שמתאים לצרכי הלקוח הספציפי. תמהיל חכם ייקח בחשבון את הרגישות של הלקוח לעלייה צפויה בהחזרי המשכנתא בגלל שינויי מדד וריבית, את קנסות הפירעון המוקדם של הבנק ואת היציבות הכלכלית והתעסוקתית של הלקוח.

3. מכרז בין 5 בנקים שונים: לאחר שבנינו את תמהיל המשכנתא החדש והמשתלם ביותר אנו פונים אל הבנקים השונים עם תביעה ברורה לקבל את הריביות הזולות ביותר שניתן בהתאם לפרופיל הספציפי של אותו לווה. לפעמים נדרש משא ומתן קשוח וכיפוף ידיים, אבל לרוב המוניטין הטוב והניסיון הרב שלנו מול הבנקים מאפשר לנו לקבל את הריביות המבוקשות. לאחר קבלת תוצאות המכרז אנו ממציאים עבורך אישור עקרוני מהבנק הזוכה ומתאמים עבורך פגישה אישית עם נציג הבנק לפתיחת תיק.

4. ליווי ושירות: אנו מסייעים ללקוח בסילוק ההלוואה הישנה, ובמקביל מלווים אותו במעמד פתיחת התיק החדש על מנת לוודא שהוא אכן חותם על מסמכי ההלוואה בכפוף לתוצאות המכרז ללא כל שינוי. לעיתים, כאמור, המיחזור מתבצע באותו הבנק בו נלקחה המשכנתא הישנה, ולעיתים בבנק מתחרה. בנוסף, אנו מסייעים בבירוקרטיה הנלוות אל מול המנהל, הטאבו, החברה המשכנת ורשם המשכונות עד לקבלת הכסף בפועל מהבנק.

 

לפרטים נוספים אנא מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
שם:
טלפון:
דוא"ל:

האתר לעיל מספק מידע כללי בנושא שוק ההון ומכשירים פיננסיים. יכול שהמידע אינו עדכני, מלא ושלם ואינו כולל את כל ההבהרות והמידע הרלוונטי בנושא שוק ההון ומכשירים פיננסיים. טבלת "קופות מובילות" מתעדכנת אחת לכמה חודשים, ועל כן מידע עדכני יותר ניתן להשיג אצל החברות עצמן או באתר של משרד האוצר. האתר אינו מכיל הצעה או שידול לעסקה כלשהי. האתר נערך למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להשתמש בו לצורך קבלת החלטת השקעה כלשהי. אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל אדם והן בבדיקה מקיפה ויסודית של כל מוצר ומוצר, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. ניר אביעד מחזיק רישיון סוכן ביטוח פנסיוני ולא יועץ/משווק פנסיוני ו/או משווק/מנהל השקעות.