contact
contact
contact

משכנתא חדשה


רכישת דירה הינה העסקה הכלכלית הגדולה והחשובה ביותר שרובנו נעשה במהלך חיינו.
האם ניתן לקחת מהבנק משכנתא לבד? התשובה היא בוודאי שכן, אבל זה בדיוק כמו ללכת למשפט קריטי בבית משפט בלי עורך דין וליווי מקצועי לצידך.
 לבנקים, שנותנים את המשכנתא ומייעצים ביחס למסלולים והריביות השונות, יש לא אחת אינטרס הפוך משל הלקוחות. הם רוצים למקסם הכנסות, בעוד אתם מעוניינים כמובן למזער אותן. מסיבה זו חייבים ליווי חיצוני, מקצועי ואובייקטיבי שישמור על האינטרסים של הלקוח.
לקיחת משכנתא הינה התחייבות יקרה, ארוכת טווח, לרוב מסוכנת ובעלת השלכות משמעותיות על כל מהלך חיינו. 

בואו להיעזר במקצוענים ש"חיים" את התחום ושמכירים את עולם המשכנתאות והבנקים "מבפנים".
ביכולתנו לסייע לכם לשלם כמה שפחות כסף לבנקים ולגדר את הסיכונים לקפיצה בהחזר החודשי לאורך השנים עד כמה שניתן.
תביאו את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתם מהבנק ותראו כיצד היא מצטמקת!

שלבי הייעוץ והליווי בעת לקיחת משכנתא חדשה:

1. פגישה ראשונית למטרת הכרות ובניית פרופיל לווים: בפגישה ננסה להכיר לעומק את האופי, הצרכים והתוכניות של כל אחד מהלווים, ומתוך כך לאפיין את תמהיל ההלוואה הרצוי. בפגישה זו אנו מסבירים בצורה סבלנית ומפורטת ביותר על התהליך שהלווה צפוי לעבור, על מבנה המשכנתא והמסלולים השונים האפשריים ועל הדרכים לחסוך בעמלות ותשלומים נלווים לגורמים השונים לאורך הדרך.

2. בניית תמהיל המשכנתא המשתלם והמתאים ביותר: שלב זה הוא החשוב ביותר, שכן במהלכו אנו מנתחים  את הנתונים שנאספו מהלקוח, ובעזרת הסימולטורים והמודלים הכלכליים שנבנו לאורך השנים מגדירים את תמהיל ההלוואה המשתלם והנכון ביותר עבורו. חשוב להבין שעיקר החיסכון בתשלומי המשכנתא לאורך השנים מקורו בבניית תמהיל חכם שמתאים לצרכי הלקוח הספציפי. תמהיל חכם ייקח בחשבון את הרגישות של הלקוח לעלייה צפויה בהחזרי המשכנתא בגלל שינויי מדד וריבית, את קנסות הפירעון המוקדם של הבנק ואת היציבות הכלכלית והתעסוקתית של הלקוח.

3. מכרז בין 5 בנקים שונים: לאחר שבנינו את תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר אנו פונים אל הבנקים השונים עם תביעה ברורה לקבל את הריביות הזולות ביותר שניתן בהתאם לפרופיל הספציפי של אותו לווה. לפעמים נדרש משא ומתן קשוח וכיפוף ידיים, אבל לרוב המוניטין הטוב והניסיון הרב שלנו מול הבנקים מאפשר לנו לקבל את הריביות המבוקשות. לאחר קבלת תוצאות המכרז אנו ממציאים עבורך אישור עקרוני מהבנק הזוכה ומתאמים עבורך פגישה אישית עם נציג הבנק לפתיחת תיק.

4. ליווי ושירות: אנו מלווים את הלקוח אל הבנק ונוכחים במעמד פתיחת התיק על מנת לוודא שהוא אכן חותם על מסמכי ההלוואה בכפוף לתוצאות המכרז ללא כל שינוי. בנוסף, אנו מסייעים בבירוקרטיה הנלוות אל מול המנהל, הטאבו, החברה המשכנת ורשם המשכונות עד לקבלת הכסף בפועל מהבנק. לרוב התהליך מסתיים בלחיצת ידיים נרגשת בטקס חנוכת הבית וקבלת המפתחות.

 

לפרטים נוספים אנא מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
שם:
טלפון:
דוא"ל:

האתר לעיל מספק מידע כללי בנושא שוק ההון ומכשירים פיננסיים. יכול שהמידע אינו עדכני, מלא ושלם ואינו כולל את כל ההבהרות והמידע הרלוונטי בנושא שוק ההון ומכשירים פיננסיים. טבלת "קופות מובילות" מתעדכנת אחת לכמה חודשים, ועל כן מידע עדכני יותר ניתן להשיג אצל החברות עצמן או באתר של משרד האוצר. האתר אינו מכיל הצעה או שידול לעסקה כלשהי. האתר נערך למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין להשתמש בו לצורך קבלת החלטת השקעה כלשהי. אין לראות באתר זה משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או מוצר פיננסי כלשהו או תחליף לייעוץ, המתחשב הן בנתונים ובצרכים של כל אדם והן בבדיקה מקיפה ויסודית של כל מוצר ומוצר, הניתן ע"י בעל רישיון לייעוץ כקבוע בחוק. ניר אביעד מחזיק רישיון סוכן ביטוח פנסיוני ולא יועץ/משווק פנסיוני ו/או משווק/מנהל השקעות.